Dni otwarte UNIBUD. Łódzkie mieszkania do obejrzenia

Firma UNIBUD zaprasza od nowego roku do uczestnictwa w Dniach Otwartych, które odbędą się w ukończonych inwestycjach tejże, czyli w mieszkaniach i w lokalach usługowych. Wydarzenie to będzie miało charakter cykliczny i odbywać się będzie w każdą sobotę od 10:00 do 14:00 przy ul. Lipowej 21 w Łodzi.

 

Dlaczego skorzystać z Dni Otwartych?

Dlaczego jednak z takich Dni Otwartych w ogóle korzystać? Otóż jest to świetna okazja do uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania w związku ze sprzedawanymi przez organizatorów nieruchomościami, która daje też możliwość zdobycia wielu ciekawych kuponów rabatowych (w przypadku Dni Otwartych UNIBUD, klienci będą mogli skorzystać z rabatu na materiały oraz usługi wykończeniowe, realizowane przy współpracy z firmą RedNet Dom). Mało tego, UNIBUD zajmuje się również finansowaniem nieruchomości, dlatego uczestnicy Dni Otwartych będą mieli możliwość porozmawiania z doradcami finansowymi, a ci między innymi podpowiedzą i pomogą w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jak najlepszych warunkach. To wszystko przy oczywistej prezentacji wysokiej jakości usług samej firmy UNIBUD, którą może się ona niewątpliwie pochwalić.

Zdjęcie pochodzi z serwisu tabelaofert.pl

Zdjęcie pochodzi z serwisu tabelaofert.pl


 

Oferta sprzedażowa UNIBUD z bliska

W imieniu organizatorów zapraszamy więc serdecznie, a jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości – proponujemy kontakt telefoniczny z ich przedstawicielami (663-220-690). Swoją drogą, te Dni Otwarte dotyczą lokali przy ul. Lipowej 21, której rodowitym Łodzianom przedstawiać nie trzeba, ale warto dopowiedzieć, że jest to lokalizacja bardzo atrakcyjna, i dla mieszkania, i dla lokalu usługowego, dlatego tym bardziej opłaca się poświęcić te kilka sobotnich chwil i zdecydować się na odwiedziny.

Jeżeli natomiast ktoś jest zainteresowany innymi inwestycjami UNIBUD (jak na przykład tymi przy ul. Niskiej 11/15) lub jeżeli ktoś chciałby obejrzeć je w ciągu tygodnia – firma prosi o kontakt z Biurem Sprzedaży w godzinach 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku tudzież o wysłanie e-maila na adres: unibud@unibud.lodz.pl.

 
Zdjęcie pochodzi z serwisu tabelaofert.pl

Dodaj komentarz