54 lokale Czerwonej Torebki sprzedane

Pierwsze półrocze br. było dla spółki Czerwona Torebka bardzo dobre, ponieważ sprzedała ona aż 54 lokali. Transakcje te osiągnęły wartość prawie 31 000 000 złotych, łączna powierzchnia do wynajmu wynosiła prawie 5000 metrów kwadratowych, a to daje rezultat prawie trzy razy większy od tego samego okresu czasowego w poprzednim roku.

Bogata oferta od 2013 r.

Oferta Czerwonej Torebki została wprowadzona półtora roku temu, bo w styczniu 2013 r. Od początku polegała na sprzedawaniu prawa do własności, które obejmowało szeroko rozumiane lokale handlowe oraz lokale usługowe należące do spółki. Co ciekawe, stopa zwrotu całości w skali rocznej wynosiła 8%. Jeśli chodzi o same inwestycje, Czerwona Torebka oferuje zarówno lokale pojedyncze jak i całe zestawy, tj. pakiety lokalowe i inne obiekty. W ubiegłym roku sprzedano aż 104 lokale, których łączna powierzchnia wynosiła niecałe 800 metrów kwadratowych. Całość inwestycji objęła 56 000 000 złotych. Czy sukces w tym roku się powtórzy? Zobaczymy.

Zdjęcie pochodzi ze strony CzerwonaTorebka.pl

 

Dla kogo oferta spółki?

Do kogo kierowana jest oferta tejże spółki? Najprościej powiedzieć, że do inwestorów, których interesuje rynek nieruchomości. Ale to tylko część prawdy. Czerwona Torebka podkreśla bowiem, że kieruje swoją propozycję do wszystkich tych, którzy zajmują się obsługą inwestycji, czyli ludzi związanych z wynajmowaniem, ubezpieczeniami i remontowaniem nieruchomości. Inwestor będzie miał bowiem zapewniony zysk w wysokości wspomnianej ośmioprocentowej stopy przez piętnaście lat.

Jak wygląda konkurencja dla wyżej przedstawionej? Ciekawie, ale jeszcze ciekawiej prezentuje się sama lista najemców. Oto bowiem z Czerwoną Torebką współpracują tacy jak Rossmann, Neonet czy Euro RTV AGD, a więc pierwsza liga, jeśli chodzi o marki funkcjonujące w Polsce. Pozostaje zatem życzyć powodzenia i oczekiwać, że inne spółki będą postępować w ten sam sposób, bo wyraźnie widać, że przynosi to oczekiwane owoce, które są naszemu sektorowi nieruchomości bardzo potrzebne. Tak czy owak, Czerwonej Torebce gratulujemy!

Dodaj komentarz